the internet lyrics database
6
Playlist new! / 5 (0) Share Play

"E Para Do Jem" Lyrics

Feime Salihu

nuk do te jem ajo qe kam qen
edi shum mir se qka me pelqen
te tjera endrra ikam per jete
vetem muzika ne zemer mka mbet

ata qe me kan inat sdo te mun te rrin rahat
ju premtoj dhe do ju them e para do jem

le ta din tash ata qe nuk e kan dit
kenga ime degjohet me zemer e shpirt
le ta shohin me sy ata qe skan pa sikur kena ime asgje nuk ka

Thanks to razvan
This song was submitted on August 5th, 2013.
Lyrics licensed by LyricFind.

Song Details

Album:
Genre:
Rank: (−)
Charts:view all »
Referring URLs:view all »

Video

Songs you may also like

  • same artist
  • popular on LSI
  • new on LSI

Contributors

leaderboard activity

Comments

Facebook (0) LetsSingIt (0)